top of page

Sanal ofis nedir, neden önemlidir? | Tekirdağ Sanal Ofis

Sanal Ofis Nedir? Kimler İçin Faydalıdır?

Müşteriler üzerinde prestijli bir İzlenim için en gerekli yer her şeyiyle iyi düşünülmüş bir ofisten geçmektedir. Sanal ofis genellikle sadece şirket adresi göstermek isteyen, ofise ihtiyacı olmayan şirketler ve girişimciler için en uygun ve en pratik çözüm modelidir.

Yasa Bu Konuda Ne Diyor?

Yasalar ticari faaliyet içerisinde bulunan tüm kuruluşların ve vergi mükellefi olan serbest çalışanların resmi bir adrese sahip olması gerektiğini belirtiyor. Bu nedenle ticari faaliyet içerisinde bulunan herkesin bir adresi olması gerekli, ofise ihtiyacı olmayan tüm şirket ve girişimciler için en maliyetsiz ve en iyi şekilde yapabilme yolu da sanal ofis kiralamaktan geçiyor.


Ofis Kiralama Giderleri Can Yakıyor

Tekirdağ Sanal Ofis hizmetlerinden faydalanan müşterilerimiz fiziki adreslerinde yaşanan ortalama %85’lik kira artışları nedeniyle ofis maliyetleri karşılamakta çok büyük zorluk çektiklerini belirtiyorlar. Bu nedenle varlıklarını korumanın en prestijli yolu sanal ofis kiralamayı tercih ediyorlar.


Tasaarruf Etmeden İtibar Sahibi Olmanın Yolu!

Sanal ofisler, aynı zamanda şirketine prestij kazandırmak isteyen girişimciler tarafından da sıklıkla tercih edilir. Kurumsal yapıları sayesinde şirketinizin profesyonel bir imaj kazanmasına yardımcı olur, müşteriler üzerinde olumlu bir intiba bırakmanızı kolaylaştırır.26 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page