top of page

Neden Sanal Ofis?

SANAL OFİS NEDİR ?

Sanal ofis, bir ofise ihtiyaç duymayan şirket sahiplerinin faydalandığı bir uygulamadır. Yeni bir girişimde bulunmak isteyen kişilerin, işlerini yasal bir biçimde yürütebilmeleri için şirket kurulumlarını gerçekleştirmeleri gerekir. Ancak şirket kurulumu yapılabilmesi için resmi olarak gösterilebilecek bir adrese ihtiyaç duyarlar. Bu işlemler daha karmaşık ve zor olduğu için sanal ofisler de bu noktada şirket sahibi olmak isteyenlere hem prestijli bir adres hem de ihtiyaçlarını karşılayacak pek çok ofis ve hazır ofis hizmetlerini kolay bir şekilde sağlıyor.

Tabby House’da sanal ofisinizi açtığınızda sadece prestijli bir adres vermiyoruz. Sizin ofis ihtiyaçlarınızı karşılayacak tüm operasyonel desteği ek ücret almadan profesyonelce yapıyoruz. Ofis sekreterlik hizmeti, Kargo karşılama, Posta hizmeti ve birçok ofis ihtiyaçlarınız, Sizinle ofis görüşmesi olan ya da sizi görmek için hazır ofisinize gelen misafirleriniz ağırlanır, çay ve kahve ikramları yapılır. Toplantılarınız için 16 Kişilik Toplantı odası kullanımınıza açıktır, Mutfak alanı, Bar ve Kafemizi özgürce kullanabilirsiniz. Tabby House ailesi size tüm bu ofis hizmetlerini çok cüzi bir ücret karşılığında vermekte. Trakya’nın en kreatif ve en iyisi olma yolunda ilerleyen ailesi sizi de beraberinde işinizi büyütmek ve size birçok network fırsatlarını yakalamanıza yardımcı olacaktır.

Sanal ofisler yasal mı ?

İçerisinde bulunduğumuz dönemde çevrenizden ya da çoğu insanlardan kendi işini kurmak istediğini bir yerlerde bir girişimde bulunduğunu duymuşunuzdur. Gelişen teknolojinin getirdiği yenilikler sayesinde yeni sektörlerin, yeni fikirlerin ve kendi işini kurmak isteyen girişimcilerin de sayısı epey bir arttı. Ancak çoğu girişimci fikirlerini maddi zorluklardan dolayı geliştiremiyor. İşte bu noktada Sanal Ofisler girişimci insanlara bir alternatif sunuyor. Geriye tek bir soru işareti kalıyor kafada. Tabby House ailesi ise bu soru işaretinin cevabını kısa bir şekilde yanıtlıyor. “Sanal Ofis yasal mı ?”.

Girişimcilerin en çok merak ettiği sanal ofis yasal mı sorusunun cevabına Tabby House; “Evet” olarak veriyor. Türk Ticaret Kanunu’nda belirtilen ifadelere göre sanal ofisler ülkemizde tamamen yasal. Kanunlara belirtilen iş yeri adresi tanımına dair detaylı bir açıklama bulunmaması sanal ofisleri yasal hale getiriyor. Önemli olan size ulaşılabilecek bir adres ve iletişim kanallarının olması.

Sizde yeni fikirlerinizi geliştirmek istiyor ve bir ofis kiralayıp kendi şirketinizi açmak istiyorsanız, Tabby House size kendi sanal ofisinizi açma imkanı sağlıyor ve bunun yanında birçok hizmeti de sunuyor. Bizimle birlikte ve verdiğimiz profesyonel hizmetle işlerinizi daha hızlı bir şekilde ileriye taşıyabiliriniz.

Sanal Ofis nasıl kurulur ?

Hayatımızı kolaylaştıran ve her açıdan ister istemez içerisinde bulunduğumuz teknoloji, çağımızın ötesine geçip bizlere yepyeni bir çalışma ortamı sunuyor. “Sanal Ofis” adında bu yeni ortam, kendi şirketini kuracaklara, girişimcilere, ve freelancer olarak çalışanlara her ihtiyacın karşılayabilecek en nitelikli ve uygun maliyetli hazır ofis fırsatlarını sunuyor.

Bu durumda sanal ofisler, yeni nesil iş yeri anlayışının modern örneklerinden biri olarak hayatımıza giriş yapıyor. Türk Ticaret Kanunu kapsamındaki zorunluluklardan olan firmaların yasal adres gösterme prosedürünü yerine getirmek amacıyla yararlanılan ofis çözüm. Bu doğrultuda kendi şirketini kurma süreçlerinde normal yollardan daha uygun maliyetlerle girişimcilere ve şirket sahiplerine büyük kolaylıklar sağlıyor.

Sanal Ofis Kiralama ve Kurma

Sanal ofis kurmak için bu hizmeti veren şirketlerle sanal ofis kiralamak için gerekli anlaşmaların imzalanması yeterli oluyor. Sanal ofis adresi, şirket kurma süreçlerinde şirket adresi olarak beyan edilebilir. Bununla birlikte şirket adresi olarak gösterilen sanal ofise, şirket ya da şahıslar adına gönderilen tüm postalar ve kargolar kabul edilebiiyor. Bu sayede çoğu zamanı ofis dışında geçen profesyonel girişimciler ve freelancer olarak çalışanlar, sanal ofis ve hazır ofis kiralama programlarına katılarak ofis masraflarını (kira,fatura vb.) en aza indirgeyebiliyor.

Sanal Ofis ve Hazır Ofisler neden avantajlı ?

Az önce de belirttiğimiz üzere sanal ofis kiralama, hazır ofis kiralama, şirket kurma ve ofis açma maliyetlerini en aza çekiyor. Bunun yanı sıra oldukça prestijli konumlarda sanal ofis lokasyonları, bu hizmetten yararlanan şirketlere ve girişimcilere daha prestijli bir imaj katıyor. Bununla birlikte kullanıcının tercihine göre sanal ofis paketleri, kullanıcılarına belirli günlerde ofis kullanımı, toplantı odası, çalışma alanları ve içerisinde bulundurduğu çoğu hizmetten yararlanmanızı sağlıyor. Günün çoğu zamanını dışarıda geçiren kullanıcılara da sekreterlik hizmeti, posta ve kargo kabul gibi bir çok sanal ofis hizmetleri sunuyor.

Profesyonel olarak dijitale kayan iş süreçlerinde fiziksel temasın en aza indiği çevre içerisinde sanal ofis programları ile iş modelinizi modern ve çağın gerekliliklerine uygun bir şekilde yönetebilirsiniz.

Girişimcilere, şirket sahiplerine, freelancerlara ihtiyacına göre sanal ofis ve hazır ofis paketleri sunan Tabby House ailesi ile birlikte bir üst seviyeye çıkacağınız Sanal ofis ve Hazır ofis hizmetlerimizden sonuna kadar yararlanabilirsiniz.

Tekirdağ Sanal Ofis

16 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page