top of page
White Office

TOPLANTI ODALARI

Enerjik ve canlı bir ortamda çalışmak nasıl olurdu diye mi düşünüyorsunuz? Tabby House, yakın zamanda yenilenmiş Toplantı Odaları gibi üretken çalışma fırsatı sunan olanakları ve çalışma alanları ile işinizi kolaylaştırıyor.

Work Station

ÖZEL OFiS ALANLARI

Özel Ofis Alanları, üretken biçimde çalışmak için rahat ve kullanışlı bir çalışma alanı arayan serbest zamanlı çalışanlar ve start-uplar için muhteşem bir seçenektir. Tabby House ile düşündüğünüz gibi tasarlanmış bir alanda çalışma imkanından yararlanın.

Kafede Laptop Kullanmak

ORTAK ÇALIŞMA
ALANLARI

Farklı kişilerle iş birliği yapabileceğiniz bir alan. Harika insanlarla tanışma fırsatı. Genç yenilikçi şirketler ve yaratıcı profesyoneller için benzersiz bir topluluk. 

Konferans

KONFERANS 
SALONU

İyi gerçekleşen bir etkinlik, iyi çıkarılmış bir iştir.  Etkinliğinizin başarılı olmasını sağlayacak altyapı ve alanı sağlaman için yanındayız! İhtiyacın niteliğine göre, konferans salonu ve çok amaçlı odalar gibi çeşitli tiplerde odalar sunuyoruz.

tabbyhouse büyük hayalleri olan, meraklı, çalışkan ve atılgan girişimciler için kuruldu. Kira, elektrik veya biten kahveyi düşünmeden büyük, yenilikçi ürünler ve işler yapmak isteyenler için. Tam da sizin gibi kişiler için. Bu Yeni Nesil İş Hanı ile sizlere işe başlamanız için gerekli her şeyi sağlıyoruz: toplantı odaları, konforlu iş istasyonları, ağ kurma fırsatları ve atıştırmalıklar. 

Sizin için en uygun çalışma alanı burada! Tabby House bünyesinde yaratıcılığınıza ve büyümenize katkıda bulunacak, ideal çalışma ortamını bulacaksınız. Seçeneklerimize aşağıdan göz atın.

bottom of page